Gminne Przedszkole nr 1

Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Klub Motyli Książkowych

W Roku Szkolnym 2018/2019, podobnie jak w minionym, nasz przedszkolny Klub Czytelniczy wznowił swoją działalność. Spotkania w klubie odbywają się w każdym miesiącu. Zapraszamy na nie gościa specjalnego, którym może być jeden z rodziców, dziadków dzieci lub osoba będąca przyjacielem naszego Przedszkola. W zeszłych miesiącach odwiedzała nas często pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Chełmie Śląskim, Anna Kocur, żeby poczytać dzieciom bajki. Mieliśmy klubowe spotkanie oraz konkurs plastyczny z okazji Dnia Postaci z Bajki oraz spotkanie z okazji Dnia Pluszowego Misia. Z kolei w  miesiącu grudniu przedszkolaki zostały zaproszone przez panią Dyrektor Annę Kocur do budynku naszej Gminnej Biblioteki na przedstawienie o Skarbniku z okazji Dnia Górnika. Dziękujemy bardzo pani Dyrektor za zaangażowanie oraz stałą współpracę z Przedszkolem! Jednocześnie zachęcamy wszystkich chętnych do czytania dzieciom bajek w Przedszkolu oraz zapraszamy dzieci i rodziców do korzystania z naszej Przedszkolnej Wypożyczalni Książeczek. Chętne osoby do czytania dzieciom bajek prosimy zgłaszać do opiekuna Klubu Motyli Książkowych, pani Moniki Stachoń.