Gminne Przedszkole nr 1

41-403 Chełm Śląski ul. Techników 25

tel:(32) 225-76-96   tel. 726 690 009

przedszkole1chelmsl@interia.pl

Siberian Husky w przedszkolu.

SIBERIAN HUSKY W PRZEDSZKOLU

Dnia 30.10.2014r. do naszego przedszkola zawitali wyjątkowi Goście.                                       V-ce Mistrz  Świata w wyścigach Psich Zaprzęgów wraz ze swoimi pupilami rasy SIBERIAN HUSKY. Dzieci miały możliwość oswojenia się z pieskami, pogłaskania, a także uzyskały wiele cennych informacji na temat tej rasy. Nasi milusińscy zobaczyli również jak wygląda prawdziwy psi zaprzęg i jak należy się nim prawidłowo poruszać.To fantastyczne spotkanie zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami z pieskami, a przedszkolaki otrymały pamiątkowe gadżety. Właściciele piesków obiecali,że odwiedzą nasze przedszkole również zimą na co czekamy z niecierpliwością.