Gminne Przedszkole nr 1

Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Zdrowy przedszkolak

W trosce o zdrowie naszych dzieci, z budżetu Gminy Chełm Śląski zakupiono 13 oczyszczaczy powietrza.

Niniejszy oczyszczacz powietrza wyposażony jest w 2 filtry, z których każdy zawiera 4 różne warstwy filtracyjne. Jonizator uwalnia jony ujemne, w celu wyeliminowania nieprzyjemnego zapachu, kurzu, dymu i pyłków, zapewniając świeże i zdrowe powietrze, a także sprawia, że powietrze jest korzystne dla osób cierpiących na dolegliwości oddechowe i alergie, ponieważ zmniejsza ilość występujących w nim alergenów.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych Milusińskich.

UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech